10:22 AM 1395/11/24 تعداد بازدید: 1215
عنوان:
  نماینده شیلات ایران بر بام نخست مسابقات پله نوردی جهان در امارات

خلاصه:
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مهندس احمد بیرانوند همکار اداره کل شیلات لرستان در بهمن ماه سال جاری در دوبی موفق به کسب مقام نخست پله نوردی جهانی شد.                                  

متن:
 
 
این مسابقات روز جمعه 95/11/8 و در محل برج های آل اتحاد در کشور امارات متحده و در شهر ابوظبی برگزار شد که مهندس احمد فراش بیرانوند دونده پرتلاش، نماینده شیلات ایران و فرزند دلیر لرستان با زمان َ23/12 در رده سنی 38 تا 48 سال به مقام نخست جهانی رسید.
گفتنی است شرایط مسابقه جهانی پله نوردی شامل 400 متر دویدن در زمین هموار در آغاز و بلافاصله پیمودن 1630 پله و در پایان یکصد متر مسابقه دو بود که مهندس بیرانوند این مدال جهانی را برای کشورمان و بالطبع شیلات ایران و لرستان کسب نمود.
روابط عمومی سازمان شیلات ایران کسب مدال طلای جهانی پله نوردی توسط مهندس احمد فراش بیرانوند نماینده سازمان شیلات ایران و شاغل در اداره طرح و برنامه اداره کل شیلات لرستان را به کلیه همکاران ، کارکنان و ورزشکاران محترم شیلات ایران در سراسر کشور به ویژه همکاران ایشان در اداره کل شیلات لرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و استمرار پیروزی های پهلوان بیرانوند را در عرصه های جهانی از خداوند متعال آرزومند است.

تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد تاریخ آخرین بروزرسانی :

تاریخ آخرین بروزرسانی :