امروز : شنبه 18 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/18

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:57 PM 1399/05/06 تعداد بازدید: 2
وزير جهاد كشاورزي با ارسال لوح تقديري از زحمات مدير كل شيلات گلستان به پاس پيگيري هاي به عمل آمده جهت تامين و تخصيص اعتبارات مورد نياز اجراي طرح تعديل صيادان، قدرداني به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در متن لوح تقدير ارسالي دكتر كاظم خاوازي كه توسط رئيس سازمان شيلات ايران، به مهندس سيد جواد قدس علوي اهدا گرديد، آمده است:
جناب آقاي مهندس سيد جواد قدي علوي
مديركل محترم شيلات گلستان
از تلاش هاي مجدانه جنابعالي در پيگيري تامين و تخصيص اعتبارات مورد نياز اجراي طرح تعديل صيادان، شركت هاي تعاوني پره و خاوياري استان و اعمال مديريت مفيد و موثر در شناسايي دقيق صيادان و تعاوني هاي واجد شرايط براي تعديل و توزيع به موقع و مناسب اعتبارات تخصيص يافته قدرداني مي گردد.
بي ترديد اقتصادي كردن فعاليت هاي صيد و صيادي در منطقه مي تواند ضمن دلگرمي صيادان، موجبات رونق توليد و بهره برداري مسئولانه از منابع و ذخاير درياي خزر را فراهم نمايد.
اميد است در سال جهش توليد با تمسك به الطاف الهي، جديت و پشتكار روزافزون، منشا خدمات بيشتر در راستاي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي باشيم. سعادت و بهروزي شما را از درگاه ايزد منان خواستارم».


كاظم خاوازي
وزير جهاد كشاورزي

گفتني است اين لوح تقدير در جلسه اي با حضور استاندار گلستان، رئيس سازمان جهاد كشاورزي و رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در استانداري گلستان توسط دكتر نبي الله خون ميرزايي معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران به مهندس سيد جواد قدس علوي اهدا شد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)