امروز : شنبه 18 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/18

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

10:12 AM 1399/05/11 تعداد بازدید: 2
  جلسه توجيهي اخذ عوارض بندري و خدمات جانبي با حضور محمدرضا دائمي سرپرست معاونت صيد و بنادر ماهيگيري، عبدالرحمن پارسا رئيس گروه مركزي بنادر ماهيگيري، جواد غلامي سرپرست حراست، قربان نامدار علي صوفي مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات، محسن شهرياري ذيحساب و رئيس اداره مالي شيلات استان و روُساي ادارات شيلات شهرستان هاي چابهار، كنارك و بندر مركزي بريس شهرستان دشتياري روز شنبه ۴مردادماه ۹۹ در محل دفتر معاونت صيد و بنادر ماهيگيري اداره برگزار گرديد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، محمدرضا دائمي در اين جلسه بر اخذ به موقع عوارض بندري و خدمات جانبي تاُكيد نمود: ليست معوقات مربوط به سال هاي ۹۷و۹۸ را حداقل تا ۱۵ مردادماه جاري به تفكيك هر شناور به اين معاونت اعلام و ترتيبي اتخاذ گردد قبل از شروع فصل صيد آتي و درياروي شناورها كليه معوقات مربوطه اخذ نماييد.

وي ادامه داد: روُساي شيلات شهرستان ها در هر بندر يك نفر از پرسنل مجموعه خود را به عنوان مسئول اخذ عوارض بندري و خدمات جانبي به اداره كل جهت ابلاغ حكم توسط مدير كل به وي اعلام نمايند.

وي افزود: در خصوص كمبود نيرو در ادارات شيلات شهرستان ها و بنادر روُساي ادارات مربوطه مكاتبات و پيگيري هاي لازم را انجام نمايند.

وي در پايان اضافه نمود: در خصوص اعمال تخفيف عوارض بندري و خدمات جانبي براي سالجاري مطابق با سال ۹۸ با توجه به عدم تغيير در وضعيت بنادر صيادي استان، مكاتبات لازم با سازمان شيلات ايران صورت بپذيرد و همچنين با توجه به تاُكيد رئيس سازمان شيلات ايران مبني بر ارسال ليست پرداختي عوارض بندري و خدمات جانبي بندري بصورت هر سه ماه يكبار در سال جاري، جلسه مربوط به سه ماهه اول ۹۹ در پايان مرداد ماه برگزار مي گردد.

در ادامه سايرين به بيان مشكلات و كمبودهاي موجود و نقطه نظرات خود پرداختند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)