امروز : سه شنبه 24 تیر 1399 بروزرسانی:1399/04/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:37 PM 1399/04/07 تعداد بازدید: 2
در نشستي كه به منظور بررسي طرح هاي شيلات جهت تحقق اهداف اقتصادي دولت در سال جهش توليد برگزار شد , وضعيت ۵۵ طرح شيلات و آبزيان و چگونگي راههاي بهره برداري از آن در سال ۹۹ مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دراين نشست كه به رياست معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري بوشهر و با حضور مديركل و كارشناس دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري و معاون برنامه ريزي و رئيس گروه توسعه ميگو شيلات بوشهر برگزار شد ضرورت تسريع در تكميل طرح هاي با بيش از ۶۰ درصد پيشرفت فيزيكي، افزايش ظرفيت برخي از طرح هاي فعال با كمتر از ظرفيت اسمي، احياء پروژه هاي راكد و واگذاري پروژه هاي نيمه تمام به بخش خصوصي مورد تاكيد قرار گرفت.
معاون برنامه ريزي شيلات بوشهر در حاشيه اين نشست از بهره برداري از ۳۶ طرح پرورش ميگو با مساحت ۶۷۳ هكتار، ۳ كارگاه تكثير ميگو با ظرفيت ۳۰۰ ميليون قطعه و يك طرح پرورش ماهي در قفس در دريا با ظرفيت ۵۰۰ تن با پيشرفت فيزيكي بيش از ۶۰ درصد تا پايان سال ۹۹ خبرداد و اظهار داشت: برخي از اين طرح ها امسال در مدار توليد قرار گرفته اند و برخي ديگر نيز تا پايان سال به بهره برداري خواهند رسيد.
محمد تخشا همچنين از تكميل ۵ طرح پرورش ميگو كه در سال هاي اخير با ظرفيت كمتر از ظرفيت اسمي فعال بوده اند و نيز احياء ۵ طرح راكد با مساحت ۴۸۰ هكتار خبر داد و افزود: با بهره برداري از اين طرح ها بيش از ۳ هزارتن به ظرفيت توليد ميگوي پرورشي در استان افزوده خواهد شد .
وي عنوان كرد : واگذاري ۶ پروژه نيمه تمام شامل ۳ بندر صيادي، ۲ شهرك شيلاتي و ۱ كارگاه تكثير ميگو به بخش خصوصي نيز در دستور كار قرار دارد.   

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)