10:09 ق.ظ 1398/08/11 تعداد بازدید: 125

  رشد 327 درصدی اخذ تعرفه های بندری در بنادر صیادی شیلات هرمزگان

 رئیس گروه مدیریت مرکزی بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از رشد 327 درصدی اخذ تعرفه های بندری در بنادر صیادی شیلات هرمزگان در شش ماهه گذشه خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات هرمزگان، فرید جهانشاهلو با اشاره به اهمیت اخذ تعرفه های بنادری برای توسعه و ارتقای خدمات در خود بنادر صیادی و همچنین مدیریت بهتر بنادر گفت: با اجرای ابلاغیه دریافت تعرفه های بندری بر اساس نرخنامه جدید نسبت به شش ماه سال 1397 به میزان 327 درصد افزایش داشته است.
وی افزود: میزان تعرفه های اخذ شده در شش ماهه نخست سال 97 حدود یک میلیارد و 360 میلیون ریال بوده است که با 327 درصد رشد به بیش از چهار میلیارد و 440 میلیون ریال در مدت زمان مشابه سال 98  رسیده است.
رئیس گروه مدیریت مرکزی بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان تصریح کرد: اخذ عوارض بندري در راستاي  دستور العمل  ابلاغي از طرف سازمان شيلات ايران بوده  است.
جهانشاهلو از  اخذ عوارض به عنوان یک ابزار اقتصادی و مدیریتی در بهبود و ارتقای خدمات در بنادر یاد کرد و افزود: خوشبختانه تعاونی های صیادی استان همکاری قابل قبولی را در این مهم و همچنین مدیریت صحیح بنادر دارند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران