امروز : شنبه 18 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/18

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:22 AM 1399/05/11 تعداد بازدید: 2
معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان به همراه رئيس شهرستان ابوموسي در ديدار با صيادان شهرستان ابوموسي طي سفر دو روزه خود به اين شهرستان گفت: استفاده از ظرفيت ها و زير ساخت هاي صيادي در شهرستان ابوموسي  به نحو احسن صورت گيرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دكتر ابراهيم عالي زاده در نشست با جمعي از صيادان شهرستان ابوموسي گفت:  ناوگان صيادي شهرستان ابوموسي با بيش از ۸۰ فروند شناور صيادي و بالغ بر ۴۰۰ نفر صياد سهمي خوبي از صيد و صادي استان را به خود اختصاص داده است.
وي تصريح كرد: وجود سردخانه و كارخانه تن ماهي در اين شهرستان مي توانند در صورت حمايت مسئولين و خود جامعه صيادي از اين واحد هاي صنعتي با تحويل ماهي به آنها نقش بسزايي در ارتقاي فعاليت هاي شيلاتي در اين شهرستان داشته باشد.
عالي زاده با اشاره به اينكه تخصيص محل دائمي براي پاركينگ قايق هاي صيادي يكي از ملزومات جامعه صيادي اين شهرستان است افزود: بدون شك حمايت هاي خوب فرمانداري و ديگر دستگاه هاي اجرايي نقش خوبي در مرتفع سازي اين مشكل خواهد داشت.
معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان  خاطر نشان شد: اميد است با توجه به برنامه هاي پيش رو و همچنين اقدامات و پيگيري هاي صورت گرفته شاهد ارتقاي صيد و صيادي اصولي در اين شهرستان باشيم.فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)