امروز : شنبه 18 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/18

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:29 AM 1399/05/11 تعداد بازدید: 2
سرپرست معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان در جلسه هيئت امناء بندر صيادي كنگ با اشاره به اهيمت همدلي، اتحاد و هم افزايي در مديريت گفت: هدف تنها ارتقاي خدمات رساني به جامعه صيادي باشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دكتر ابراهيم عالي زاده تسريع در بهسازي و نوسازي بندر، ساماندهي بيش از پيش شناورها، استفاده از ظرفيت‌هاي صيد، صيادي و بندري در راستاي رونق توليد، ارتقاي تجهيزات ايمني و اطفا حريق، ارتقاي فضاي سبز، نصب باسكول و ... را از اهم موارد خواسته شده در اين جلسه خواند.
وي با بيان اينكه در خصوص ساماندهي شناور هاي صيادي دو تعاوني باهم مشاركت داشته باشند و به مديريتي واحد برسند گفت: اميد است با هم افزايي، تعامل و اتحاد بيش از پيش شاهد مديريت بهتر بندر صيادي و همچنين علمكرد مجري بهره بردار به صورت واحد باشيم.
عالي زاده با تاكيد بر بررسي عملكرد 4 ماهه مجري بهره بردار گفت: پس از بررسي و مشخص شدن  نقاط قوت و ضعف آن، سعي در رفع نقاط ضعف و تقويت نقاط قوت شود.
سرپرست معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان با توجه به نياز بندر صيادي و همچنين اهميت درآمدها براي مديريت بهتر بندرگفت: جهت در آمد زدايي بندر وكنترل خروج ماهي نصب يك دستگاه باسكول در دستور كار قرار گيرد.
وي با بيان اينكه جهت كنترل تردد به بندر كارت براي همه بهره برداران صادر شود گفت: برگزاري اين نشست به صورت ماهانه در دستور كار هيئت امناي بندر صيادي كنگ قرار گيرد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)