10:00 AM 1398/02/24 تعداد بازدید: 595

  دست آوردهای کم نظیر صید و صیادی در حوزه های اقتصادی، تولید و اشتغال استان هرمزگان

 معاون مدیر کل  دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران در دیدار با مدیر کل شیلات هرمزگان و معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان گفت: دست آوردهای صید و صیادی در حوزه های اقتصادی، ارزآوری،تولید و اشتغال استان هرمزگان کم نظیر است.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، به نقل از شیلات هرمزگان، مدیر کل شیلات هرمزگان گفت: برخورداری از 30درصد بنادر کشور،چهار هزار و 500 فروند شناور صیادی ،بیش از 30هزار نفر صیاد و حدود  276هزار تن صید در سال موهبتی است از سوی خداوند برای استان هرمزگان که تداوم این مهم نیازمند حمایت همه جانبه مردم و مسئولین است.
محسن یکتاپور با بیان اینکه به جرات می توان گفت  حدود 30هزار خانوار در استان هرمزگان از طریق صید و صیادی و به صورت مستقیم در حال امرار معاش هستند گفت: این مهم بیانگر اهمیت صید و صیادی برای استان است که باید تلاش شود این ظرفیت در راستای رونق و توسعه به خوبی به کار گرفته شود.
وی با اشاره به ظرفیت های صید و صیادی و همچنین موفقیت های ناشی از صید و صیادی در استان هرمزگان گفت: خوشبختانه ناوگان صیادی استان هرمزگان دست آوردهای کم نظیر در حوزه های اقتصادی، ارزآوری،تولید ، اشتغال ،امنیت و جلوه هایی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی داشته است.
معاون مدیر کل  دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران نیز با اشاره به برخورداری استان هرمزگان از حدود 30 هزار نفر صیاد گفت: این میزان اشتغال در حوزه صید و صیادی بیانگر اهمیت این حرفه برای استان هرمزگان است.
وی با بیان اینکه تعامل خوب و سازنده ای بین صیادان منطقه و اداره کل شیلات هرمزگان وجود دارد افزود: خوشبختانه استان هرمزگان همواره از استان های پیشرو در صید و صیادی بوده است.
دکتر نادری حفظ و ارتقای ارتباط نزدیک جامعه صیادی با سازمان شیلات ایران و اداره کل شیلات هرمزگان را موجبات ارتقای همه جانبه صید و صیادی در استان و مجموعه شیلات خواند.تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران