1:59 PM 1398/02/21 تعداد بازدید: 557

  برگزاری نخستین کارگاه منطقه ای آموزش کارشناسان رابط و پهنه امور شیلات و آبزیان در شهرستان تبریز

 نخستین کارگاه منطقه ای آموزش کارشناسان رابط و پهنه شهرستان های تبریز، اسکو، آذرشهر، ورزقان و مسئولین و کارشناسان مدیریت مربوطه  در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تبریز برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات تبریز، جعفروند مدیر امور شیلات و آبزیان استان آذربایجان شرقی، هدف از برگزاری چنین کارگاه هایی را عملیاتی نمودن شعار سال که رونق تولید می باشد، عنوان نمود. 
وی گفت: در راستای این مهم همگام با سایر بخش های استان تلاش گسترده ای را آغاز کرده ایم و برای اجرایی نمودن اهداف و برنامه های پیش بینی شده در صدد هماهنگی با مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستان های استان و کارشناسان رابط و پهنه های مرتبط هستیم.
مدیر امور شیلات و آبزیان تاکید کرد: با انتقال سیاست هاو اهداف، برنامه ها و طرح های اجرایی به مدیران و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان های استان از یک طرف و اخذ نیاز های توسعه و شناسایی پتانسیل های مناطق حیطه فعالیت کارشناسان رابط و پهنه در این کارگاه ها برآنیم که برای رونق تولید با تمام توان موانع و مسائل پیش رو را بر طرف نموده و طرح های جدید سرمایه گذاری را در زیر بخش بدرستی شناسایی و معرفی کنیم.
گفتنی است در پایان کارگاه آموزشی مدعووین از بازار الگویی عرضه ماهی در شهر تبریز بازدید کردند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران