امروز : پنج شنبه 21 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/20

گالری تصاویر خبر

1:59 PM 1398/02/21 تعداد بازدید: 593
نخستین کارگاه منطقه ای آموزش کارشناسان رابط و پهنه شهرستان های تبریز، اسکو، آذرشهر، ورزقان و مسئولین و کارشناسان مدیریت مربوطه  در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات تبریز، جعفروند مدیر امور شیلات و آبزیان استان آذربایجان شرقی، هدف از برگزاری چنین کارگاه هایی را عملیاتی نمودن شعار سال که رونق تولید می باشد، عنوان نمود. 
وی گفت: در راستای این مهم همگام با سایر بخش های استان تلاش گسترده ای را آغاز کرده ایم و برای اجرایی نمودن اهداف و برنامه های پیش بینی شده در صدد هماهنگی با مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستان های استان و کارشناسان رابط و پهنه های مرتبط هستیم.
مدیر امور شیلات و آبزیان تاکید کرد: با انتقال سیاست هاو اهداف، برنامه ها و طرح های اجرایی به مدیران و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان های استان از یک طرف و اخذ نیاز های توسعه و شناسایی پتانسیل های مناطق حیطه فعالیت کارشناسان رابط و پهنه در این کارگاه ها برآنیم که برای رونق تولید با تمام توان موانع و مسائل پیش رو را بر طرف نموده و طرح های جدید سرمایه گذاری را در زیر بخش بدرستی شناسایی و معرفی کنیم.
گفتنی است در پایان کارگاه آموزشی مدعووین از بازار الگویی عرضه ماهی در شهر تبریز بازدید کردند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)