12:12 PM 1396/01/23 تعداد بازدید: 732

  رییس جمهور در سفر به استان مازندران عنوان کرد: تلاش کارآفرینان بخش کشاورزی مازندران قابل تقدیر است/ وزارتخانه های نیرو، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برای تجهیز اراضی و فناوری‌های مدرن مشارکت کنند/ زمینه برای صادرات انواع محصولات کشاورزی فراهم است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رییس جمهوری با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه اقتصادی و ایجاد نشاط در میان مردم، اظهار داشت: رفع دغدغه ها برای سرمایه‌گذاری و آینده‌نگری بسیار مهم است. کاری که دولت تدبیر و امید انجام داد در یک جمله خلاصه می‌شود و اینکه امید مردم به آینده کشور و نظام در جهت مادی و معنوی افزایش پیدا کرده است و آینده را روشن‌تر می‌بینند.


 
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه 96/1/22 در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 43 طرح و پروژه در استان مازندران، با اشاره به تاریخ و فرهنگ بزرگ، دین اسلام، مذهب علوی، عشق ایرانیان به خاندان رسالت و ایستادگی در 8 سال دفاع مقدس، گفت: ملت ایران ملتی بزرگ است و باید با نشاط، کار و تلاش به جلو حرکت کنیم. 
رییس‌ جمهوری با بیان این که ایران با کشورهای حوزه اوراسیا در حال ایجاد منطقه آزاد تجاری است، که می‌تواند تحول بزرگی در منطقه بوجود آورد، خاطر نشان کرد: قراردادهای ما با کشورهای اوراسیا در آینده‌ای نزدیک به ثمر خواهد نشست و صادرات کالا از ایران به این کشورها، آغاز خواهد شد.
رییس‌ جمهوری در بخش دیگری از این مراسم و در فرمان افتتاح پروژه‌های وزارت جهاد کشاورزی در استان مازندران از تلاش‌های کارآفرینان این استان تقدیر کرد و افزود: اگر سه وزارتخانه نیرو، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برای تجهیز اراضی و فناوری‌های مدرن دست به دست هم بدهند، هدف دستیابی به تولید و اشتغال به خوبی حاصل خواهد شد.
دکتر روحانی بهره‌برداری از طرح‌های وزارت جهاد کشاورزی در استان مازندران را نشان از وجود ظرفیت بسیار مناسب در این استان دانست و گفت: مردم مازندران علاقمند به کار و کوشش هستند و باید به آنان کمک کنیم.
دکتر روحانی با تأکید بر اینکه باید خود را برای یک تحول بزرگ در کشور آماده کنیم، گفت: امروز زمینه برای صادرات انواع محصولات کشاورزی، فراهم است و ایجاد بنادر و توسعه آنها نیز تسهیل‌کننده آن خواهد بود، البته باید همپای آن در زمینه سازماندهی هم تلاش کنیم.
رییس‌ جمهوری تأکید کرد: خوشحالیم که پروژه‌های دولت تدبیر و امید به اندازه‌ای زیاد است که برای افتتاح آنها، فرصتی نمی‌شود. گفتنی است استان مازندران در بخش کشاورزی هم در این سفر شاهد افتتاح طرح های پرورش ماهی در قفس خواهد بود.
منبع: maj.ir


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران