12:52 PM 1397/11/07 تعداد بازدید: 808

  دومین جلسه کارگروه مشترک تفاهم نامه سازمان شیلات ایران و شرکت شهرک های کشاورزی

 دومین جلسه کارگروه مشترک تفاهم نامه سازمان شیلات ایران و شرکت شهرک های کشاورزی با حضور معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران روز شنبه  مورخ 97/11/6  در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد. 

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، از مهم ترین موضوعاتی که  در این جلسه علاوه بر پیگیری مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت می توان  به مواردی از جمله: گزارش روند مطالعات مجتمع های هفت گانه پرورش میگوی استان هرمزگان،گزارش روند اجرای مجتمع پرورش میگوی رودشور شمالی در استان بوشهر، گزارش روند اقدامات انجام شده در مجتمع های پرورش ماهی در دریا، گزارش روند اقدامات انجام شده در مجتمع های پرورش ماهی در آب شیرین، برنامه ایجاد مجتمع های پرورش میگوی استان های خوزستان و گلستان اشاره کرد.
بر اساس این گزارش در این جلسه با تداوم روند جاری موافقت شد و نظر به ضرورت فراهم شدن سایر اجزاء زنجیره تولید و عرضه (تامین نهاده ها، تسهیلات بانکی، هزینه ها و درآمدها، متولی ایجاد و نگهداری از تاسیسات آبی، تجهیزات برقی و مکانیکی، ...) مقرر شد از پذیرش تعهد اجرای شهرک های کشاورزی که فاقد سیمای روشنی از سایر اجزاء تولید و عرضه هستند خودداری شود.  
همچنین از سایر مصوبات این جلسه  سفر به استان های گیلان، مازندران و گلستان بازدید مشترکی از اراضی پشتیبانی قفس های دریایی بوده است. در ضمن بررسی موانع موجود، راهکارهای ورود موثر شرکت شهرک های کشاورزی به این عرصه تهیه و به جلسه آتی کارگروه ارائه شد.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران