امروز : دوشنبه 18 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

2:09 PM 1398/11/14 تعداد بازدید: 200
معاون برنامه ريزي و مديريت منابع سازمان شيلات ايران به همراه مديركل حراست، مديركل امور مالي   و مديركل برنامه و بودجه سازمان شيلات ( اعضاي كميته معاملات سازمان شيلات) و   مديركل بنادر ماهيگيري سازمان شيلات و   اعضاي كميسيون فني سازمان شيلات روز دوشنبه ٧ بهمن در سفري دو روزه وارد چابهار شده و از اسكله در حال ساخت تنگ بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات چابهار، از اسكله در حال ساخت تنگ وضعيت عملكرد شركت مشاور و پيمانكار و قسمت هايي از اسكله كه توسط توفان اخير(كيار) دچار خسارت شده بود بازديد كردند.
اين گزارش حاكي است اعضاي كميسيون فني در جلسه اي كه روز دوشنبه در محل كارگاه پيمانكار برگزار شد تصميمات لازم در خصوص اصلاحات اين پروژه را اتخاذ نمودند و نقشه هاي لازم براي ترميم و اصلاح راه دسترسي اسكله و ابتداي موج شكن به پيمانكار ابلاغ و مقرر شد شركت مشاور( دريا بندر) بررسي هاي لازم را جهت ارتفاع تاج موج شكن انجام داده و نتايج آن را در اسرع وقت اعلام نمايد.
لازم به ذكر است اين هيئت از بنادر صيادي رمين و بريس بازديد كردند و از نزديك وضعيت فعاليت شركت لايروبي حشمت رود را مورد بررسي قرار داده و تصميمات لازم را اتخاذ كردند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)