امروز : دوشنبه 18 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

2:21 PM 1398/11/14 تعداد بازدید: 369
در راستاي پاسخگويي به نيازهاي آموزشي بهره برداران شيلاتي اداره كل شيلات استان لرستان، در ابتداي بهمن 98 اقدام به برگزاري كارگاه آموزشي براي 64 نفر از آبزي پروران استان كرده است كه اين روند تا پايان سال با همكاري بخش خصوصي ادامه خواهد داشت.

ه گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات لرستان، نظر به اينكه صنعت شيلات در سال هاي اخير با توجه به گسترش و توسعه آبزي پروري نقش مهمي در تأمين منابع غذايي نشان داده است و رشد باور نكردني چشمگيري داشته است، توسعه آبزي پروري از طريق تهيه و تدوين سياست ها، خط مشي ها و برنامه هاي اجرايي و بر اساس دانش روز، تحقيقات علمي و يافته هاي تجربي شكل گرفته است.
در اين راستا آموزش بهره برداران به منظور مشاركت درتوسعه آبزي پروري و افزايش دانش فني، تخصصي و كاربردي آبزي پروران با بهره گيري از توان علمي مدرسين مجرب آموزشي داخل و خارج از كشور در قالب برگزاري دوره هاو كارگاههاي آموزشي ملي- استاني آبزي پروران كه متناسب با نياز آنان مي باشد لازم و ضروري است. 
از آنجائي كه موضوع بهداشت و بيماري هاي ماهيان سردابي به ويژه در فصل سرما به دليل شيوع بيماري هاي ويروسي و شايع ازجمله موضوعاتي است كه دغدغه خاطر تمامي بهره برداران مي باشد شيلات لرستان تمام تلاش خود را در برگزاري اين دوره هاي آموزشي به كار خواهد گرفت.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)