امروز : دوشنبه 18 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

1:56 PM 1398/11/15 تعداد بازدید: 1021
در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و باهدف بهره برداري و افتتاح پروژه هاي شيلاتي استان لرستان، معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران امروز سه شنبه 98/11/15 در اداره كل شيلات استان لرستان حضور يافت و طي   جلسه اي با مسئولين و كاركنان اين اداره كل ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات لرستان، بيرانوند مديركل شيلات لرستان توسعه و پيشرفت بخش كشاورزي و به دنبال آن افزايش سطح رفاه اجتماعي را از بركات و ثمرات انقلاب اسلامي و زحمات امام راحل (قدس سره ) و رهبر معظم انقلاب اسلامي دانست.
دكتر خون ميرزايي در اين جلسه از دهه فجر به عنوان طليعه شكوفايي استعدادهاي كشور و خودباوري و مردم سالاري ديني ياد كرد و اين فجر فرخنده را تبريك و تهنيت گفت.
وي ضمن ابراز خرسندي از فرصت ايجاد شده براي بازديد از اداره كل و كاركنان شيلات لرستان اظهار داشت: در اين شرايط بحران و فشارهاي اقتصادي كشور، پيشرفت و رشد قابل ملاحظه بخش كشاورزي ماحصل زحمات نيروي انساني، برنامه ريزي، جلب مشاركت ها در بخش دولتي و سرمايه گذاري هاست.
دكتر خون ميرزايي افزود: شيلات لرستان يك اداره كل نمونه از زواياي مختلف است. به ويژه اينكه دو سال پياپي اين اداره كل توانسته است در جشنواره شهيد رجايي رتبه دستگاه برتر را كسب نمايد.
وي تصريح كرد: ما هميشه شايد پيشرفت و تلاش اين استان در عرصه توليد و پرورش آبزيان از جمله ماهيان خاوياري و پرورش ماهي در قفس هاي دريايي بوده ايم.
گفتني است در اين جلسه معاون وزير و رئيس سازمان شيلات از رئيس سازمان جهادكشاورزي استان لرستان مديركل شيلات استان و كاركنان اين اداره كل با اهداي لوح تقدير، تشكر و قدرداني به عمل آورد.
لازم به ذكر است در حاشيه اين جلسه ملاقات مردمي و پاسخ و رسيدگي به درخواست هاي مراجعه كنندگان از سوي رئيس سازمان شيلات ايران مورد تاكيد ويژه قرار گرفت.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)