امروز : دوشنبه 18 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

11:44 AM 1398/11/28 تعداد بازدید: 805
گردهمايي مسئولين حراست هاي توابع استاني با حضور جانشين و مديريت كل صيانت حراست كل كشور و همراهان، سرپرست مركز حراست وزارت جهاد كشاورزي ، معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران، نماينده ولي فقيه در سازمان شيلات، معاون برنامه ريزي و توسعه مديريت، معاون آبزي پروري، سرپرست معاونت صيد و بنادر ماهيگيري، مسئولين حراست شيلات استان هاي ساحلي و توابع غيرساحلي و همكاران حراست در سازمان شيلات ايران در تاريخ 27 بهمن ماه 1398 در محل سالن جلسات سازمان شيلات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در ابتدا نماينده ولي فقيه در سازمان شيلات ضمن عرض تبريك ولادت حضرت زهرا ( س) و روز زن، با قدرداني از تلاش هاي مديريت حراست سازمان، رهنمودهايي را ارائه نمود.
در اين نشست دكتر خون ميرزايي معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران، مراقبت، حفظ و عملكرد محيط هاي اداري تابعه و سازماني را از عمده عملكردهاي حراست عنوان كرد و اين امر را بسيار ضروري و مهم دانست.
وي اشاره كرد:  در محيط هاي داخلي سازمان ها و نهادهاي اجرايي مجموعه نيروي انساني به عنوان سرمايه سازماني، نگراني ها و انتظاراتي از حراست داشته و امكان بروز هرگونه وسوسه و لغزش از جانب نيروي انساني دور از انتظار نيست. ضمن اينكه مسائل برون سازماني از جمله جهت گيري و بحث هاي نظامي مملكت امري خطير و پيچيده است، بنابراين حفظ انگيزه ي سرمايه انساني نيازمند هوشمندي و مديريت مناسب مسئولين   سازمان مي باشد
مهندس رستم پور معاون برنامه ريزي و توسعه مديريت منابع ضمن تقدير از عملكرد حراست سازمان شيلات طي سال هاي اخير عملكرد آنها را مثبت ارزيابي كرد. 
دكتر عبدالحي معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران نيز در خصوص حوزه آبزي پروري به مطالبي از جمله موفقيت در پرورش قزل آلاي رنگين كمان و كسب رتبه اول دنيا و همچنين موفقيت در بخش صنعت پرورش ميگو كه از 10 هزار تن در سال هاي گذشته به 47 هزار تن در سال هاي اخير رسيده به ايراد سخنراني پرداخت و اين پشرفت ها را نتيجه تلاش هاي بي وقفه سازمان شيلات و استفاده از بخش هاي خصوصي دانست.
  در ادامه اين نشست، سرپرست صيد و بنادر ماهيگيري سازمان شيلات موفقيت هاي صيد و صيادي   ازجمله ايجاد 74 بندر صيادي در سطح كشور با مبالغ   دولتي، تجهيز ناوگان صيادي، كسب رتبه اول در برداشت از اقيانوس هند و .... را عنوان نمود. 
در پايان، مهندس سالمي سرپرست حراست وزارت جهاد كشاورزي گفت: حراست هاي سازمان ها بايستي بدون چشم پوشي، تكاليف خود را با حفظ اصول قانوني و رعايت آن انجام دهند و تعامل بين مديران به نحوي باشد كه از حراست به عنوان مشاور در تمامي امورات تخصصي بهره مند شوند.
وي اشاره كرد: حراست كل به عنوان مشاور همراه و همسوي مديران و مسئولان مجموعه مي باشد و بديهي است كه انتظاراتي از حراست هاي تابعه دارد.
لازم به ذكر است در ادامه اين جلسه در تاريخ 98/11/28كارگاه آموزشي با موضوع نفوذ و جنگ نرم برگزار مي شود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)