امروز : چهارشنبه 25 فروردین 1400 بروزرسانی:1400/01/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:43 AM 1399/12/05 تعداد بازدید: 2

وبينار يكروزه بررسي بازار تون ماهيان با همكاري سازمان يونيدو امروز سه شنبه 5 اسفند 1399 در سازمان شيلات ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در اين وبينار كه به منظور تشريح بازار جهاني و بررسي بازار داخلي تون ماهيان در ايران در قالب فاز سوم پروژه همكاري مشترك تون ماهيان با سازمان يونيدو و توسط دفتر نمايندگي يونيدو در ايران و دفتر بهبودكيفيت، فرآوري و توسعه بازار آبزيان سازمان شيلات برگزار شد، ۴۵ نفر از صاحب نظران و متخصصين بخش هاي فرآوري و صنايع تبديلي شيلاتي از بخش هاي دولتي، بخش خصوصي، مؤسسات و مراكز تحقيقاتي و دانشگاهي، اتحاديه هاي مرتبط و تشكل ها حضور داشتند.
عيسي گلشاهي مديركل دفتر بهبود كيفيت، فراوري و توسعه بازار آبزيان دراين باره گفت: در اين وبينار ابعاد مختلف بازار و محصولات متنوع و داراي ارزش افزوده تون ماهيان مورد بررسي و تشريح قرارگرفت. 
وي افزود: گزارش اين وبينار در سه بخش توسط خانم فردوس از متخصصين اقتصاد آبزيان كه سال ها با سازمان اينفوفيش همكاري داشته و در حال حاضر نيز به عنوان مشاور سازمان يونيدو فعاليت مي نمايد، ارايه شد و در پايان هر بخش حاضرين سوالات خود را مطرح نموده و در مورد آنها بحث و بررسي انجام شد.
گفتني است اين وبينار به منظور آغاز فاز سوم پروژه همكاري مشترك شيلات ايران با سازمان يونيدو به منظور ارتقاء زنجيره ارزش تون ماهيان، كه قرارداد آن هفته گذشته بين سازمان يونيدو و سفارت ژاپن در تهران براي اعطاء كمك مالي دولت ژاپن براي عملياتي شدن آن امضا شده بود، برگزار گرديد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)