امروز : چهارشنبه 25 فروردین 1400 بروزرسانی:1400/01/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:59 AM 1399/12/06 تعداد بازدید: 2

مدير كل شيلات هرمزگان به همراه معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان و رئيس اداره فني و مهندسي شيلات هرمزگان و مسئولين شيلات شهرستان از موج شكن مردمي گرزه در راستاي بررسي و حل مسائل مشكلات جامعه صيادي بندر گرزه و ارتقاي خدمات رساني از اين موج شكن بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دكتر عبدالرسول دريايي در حاشيه اين بازديد با بيان اينكه حل مشكلات صيادان و ارتقاي خدمات رساني به جامعه صيادي در دستور كار شيلات در سراسر استان قرار دارد گفت: خوشبختانه واگذاري موج شكني مردمي  گرزه به شيلات مي تواند تاثير بسزايي در توسعه و ارتقاي خدمات رساني به جامعه صيادي داشته باشد.

دريايي با اشاره به ظرفيت خوب منطقه گرزه در صيد ماهيان سطح زي ريز ، بر ورود جامعه صيادي به مباحث ارزش افزوده و ارتقاي ارزش افزود صيد اين آبزيان تاكيد كرد‌.

وي تصريح كرد: بندر صيادي گرزه به عنوان يكي از موج شكن هاي مردمي واگذار شده به شيلات هرمزگان با هدف توسعه و ساماندهي صيد و صيادي، مي تواند نقش بسزايي در افزايش سهم شهرستان بندرلنگه در صيد و صيادي داشته باشد.

مدير كل شيلات هرمزگان اظهار كرد: بندر صيادي گرزه با حدود ۲۲ فروند شناور صيادي و بيش از ۱۶۰نفر صياد نقش بسزايي در اشتغال پايدار و رونق اقتصادي منطقه دارد.

گفتني است مدير كل شيلات هرمزگان و هيئت همراه در ادامه از روند پيشرفت پروژه پرورش ماهي در قفس هندورابي زاده در چيروئيه بازديد و دستورات لازم جهت پيگيري، بررسي و رفع موانع توليد اين پروژه را صادر كرد.
فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)