امروز : چهارشنبه 13 مرداد 1400 بروزرسانی:1400/05/12

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:32 AM 1400/04/22 تعداد بازدید: 2
مدير كل اداره توسعه و مديريت بنادر صيادي سازمان شيلات ايران از افتتاح كامل بندر صيادي پزم به عنوان يكي از مهمترين بنادر صيادي استان سيستان و بلوچستان تا پايان تير ماه امسال خبر داد.به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سيد مصطفي بهشتيان در گفتگو با خبرنگار مانا با اشاره به اينكه پروژه بهسازي بندر صيادي پزم واقع در استان سيستان و بلوچستان  از سال ۷۹ آغاز شده است، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌‍ريزي‌هاي انجام شده اين پروژه تا پايان تير ماه امسال به بهره برداري كامل خواهد رسيد.

مدير كل اداره توسعه و مديريت بنادر صيادي سازمان شيلات ايران، ادامه داد: در فاز يك عمليات اجرايي دستك رسوب‌گير به طول ۵۵۰ متر، دايك حفاظتي به طول ۹۰۰ متر، لايروبي به ميزان ۵۵۰ هزار متر مكعب، ترميم اسكله موجود، ساخت اسكله قايق‌ها و سوختگيري انجام شده است.

اين مقام مسئول در سازمان شيلات ايران در ادامه همچنين از احداث سايبان سوله، ساختمان اداري و سالن حراج ماهي به عنوان ديگر اقدامات انجام شده طي فاز يك عمليات اجرايي پروزه بهسازي بندر صيادي پزم خبر داد.

وي با تأكيد بر اهميت بندر صيادي پزم در آب‌هاي درياي عمان به اقدامات انجام شده در خصوص بهسازي بندر صيادي پزم در سال گذشته اشاره كرد و بيان داشت: ابلاغ مطالعات فاز ۳ براي رسوب، آسفالت، ترميم و احداث ديواره براي جلوگيري از تخريب و شسته شدن مصالح زير جاده دسترسي به بندر از جمله اقدامات انجام شده بوده است.

بهشتيان در ادامه گفته‌هاي خود يادآور شد: به منظور پروژه بهسازي بندر صيادي پزم تا كنون ۱۸ ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.

مدير كل اداره مطالعه و احداث بنادر صيادي سازمان شيلات ايران، تأكيد كرد: بندر صيادي پزم با ظرفيت تخليه سه هزار و ۲۲۶ تن صيد يكي از مهمترين بنادر صيادي كشور محسوب مي‌شود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)