امروز : پنج شنبه 30 دی 1400 بروزرسانی:1400/10/29

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:25 PM 1400/08/10 تعداد بازدید: 4
معاون صيد و بنادر ماهيگيري سازمان شيلات ايران گفت: در پنجمين نمايشگاه بين المللي شيلات، بخشي از فعاليت هاي صيادي در شمال و جنوب كشور را در قالب شركت ها و اتحاديه هاي صيادي در معرض نمايش قرار داده ايم كه مورد استقبال بازديدكنندگان قرار گرفته است.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سيد پرويز محبي معاون صيد و بنادر ماهيگيري سازمان شيلات ايران در گفتگو با خبرنگار ايانا، در رابطه با برگزاري پنجمين نمايشگاه بين المللي شيلات اظهار كرد: با توجه به وقفه اي كه براي نمايشگاه شيلات در سال گذشته ايجاد شد، توليدكنندگان به خصوص بخش صيادي،  اشتياق بسياري براي شركت در اين نمايشگاه داشتند.

وي افزود: در اين نمايشگاه بخشي از فعاليت هاي صيادي در شمال و جنوب كشور را در قالب شركت ها و اتحاديه هاي صيادي در معرض نمايش قرار داده ايم كه مورد استقبال بازديدكنندگان قرار گرفته است.

محبي تصريح كرد: 5 غرفه اختصاصي براي فعاليت هاي بخش صيادي داريم كه 4 غرفه مربوط به جنوب و يك غرفه مربوط به شمال كشور است.

معاون صيد و بنادر ماهيگيري سازمان شيلات ايران ادامه داد: فعالين صنايع شيلاتي مرتبط با صيد و صيادي از قبيل صنايع كنسرو و فرآوري و توليد پودر ماهي در اين نمايشگاه حضور فعال دارند.

وي در رابطه با وضعيت صيد و صيادي از ابتداي سال 1400 تاكنون گفت: سال گذشته ميزان صيد صيادان 715 هزار تن انواع آبزيان بوده است كه عمدتا اين صيد در جنوب كشور انجام شده است، امسال هم تاكنون روند رو به رشدي در صيد داشته ايم كه شامل تمام زير بخش هاي صيادي اعم از صيد راه دور، شمال و جنوب كشور مي شود.

محبي با اشاره به سوخت رساني به قايق هاي صيادي عنوان كرد: مشكلات بخش سوخت يارانه اي صيادان با پيگيري هاي انجام شده برطرف شده است و تنها در صيد پرساين دو قايقي كه يكي به عنوان تداركات و يكي به عنوان صياد است نياز به پيگيري بيشتري داريم كه در حال انجام است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)