امروز : پنج شنبه 30 دی 1400 بروزرسانی:1400/10/29

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:10 AM 1400/08/29 تعداد بازدید: 5
  مديركل شيلات مازندران به اتفاق رييس گروه فرآوري و بهبود كيفيت، رييس شيلات شهرستان آمل از شركت صنعتي و دانش بنيان خزر الكتريك (توليدكننده دستگاه‌هاي اكسيژن ساز،درام فيلتر؛هواده و... )درشهرك صنعتي اين شهرستان بازديد كردند. 


  به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در ابتداي اين بازديد مجتبي نوايي مديرعامل شركت درخصوص ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي مورد بازديد اظهار داشت: شركت « دانش ‌ بنيان خزرالكتريك » با بيش از ۳۸ سال سابقه و تجربه صنعتى، در زمينه صنايع تبديلى و كشاورزى، تحقيق و توسعه، خدمات پس از فروش و همچنين به عنوان صادركننده نمونه جايگاه  ويژه‌اى را در رديف پيشروان صنايع كسب نموده است.

وي افزود:اهم توليدات اين شركت در زمينه ماشين‌آلات دام و طيور و شيلات و آبزيان و ماشين‌آلات كشاورزي مي‌باشد كه از آن جمله مي‌توان از شركت‌هاي برتر كشور و خاورميانه در مكانيزه كردن مزارع پرورش ماهي و آبزيان سطح دريا از جمله توليد دستگاه‌هاي درام فيلتر به اضافه سيستم uv يا تميزكننده آلاينده‌ها و املاح موجود در آب به همراه اكسيژن‌ساز و هواده‌هاي پرورش ماهي و همچنين سيستم سرزن ماهي‌هاي بزرگ و كوچك نظير كيلكا و توليد قفس‌هاي پرورش ماهي در دريا به همراه وينچ‌هاي كشنده در سطح دريا را نام برد. حسن اسحاقي مديركل شيلات مازندران با ابرازخرسندي از آشنايي با ظرفيت‌ها و توانمندي ها و تجهيزات مدرن اين شركت خاطرنشان ساخت: شيلات مازندران با آغوش باز ضمن حمايت و معرفي تجهيزات پيشرفته اين شركت در بخش شيلاتي به آبزي پروران ، تمام سعي و تلاش را در پيشبرد اهداف توليد با همكاري و هماهنگي سازمان هاي مرتبط براي ارائه تسهيلات كم بهره به منظور گسترش ظرفيت‌ها و توليدات شركت‌هاي توليدكننده آلات و ادوات مورد نياز آبزي پروران را انجام خواهد داد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)